Szpital Kolejowy w Pruszkowie

Labolatorium Diagnostyczne

MEDYCZNE LABORATRIUM DIAGNOSTYCZNE SZPITALA KOLEJOWEGO SP. Z O.O. W PRUSZKOWIE adres: ul. Warsztatowa 1, Pruszków 05-800.

OFERUJE BADANIA Z ZAKRESU MEDYCZNEJ DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ (wykaz badań z cennikiem w załączniku)

LABORATORIUM CZYNNE 24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU.

MATERIAŁ DO BADAŃ POBIERANY JEST W PUNKCIE POBRAŃ (CZYNNY OD PONEDZIAŁKU DO PIĄTKU Z WYJĄTKIEM ŚWIĄT W GODZINACH 7.00 – 9.00, lokalizacja: parter, wejście od poradni specjalistycznych)), W POZOSTAŁYCH GODZNACH W IZBIE PRZYJĘĆ SZPITALA.

KONTAKT: PUNKT POBRAŃ tel.: (22)7709362, LABORATORIUM tel.: (22)7709341, (22)7709342, IZBA PRZYJĘĆ tel.: (22)7709323, (22)7709444.

LABORATORIUM POSIADA WŁASNE PRACOWNIE : BIOCHEMII, HEMATOLOGII, KOAGULOLOGII, IMMUNOCHEMII, SEROLOGII TRANSFUZJOLOGICZNEJ, ANALITYKI OGÓLNEJ, MIKROBIOLOGII (jedyna pracownia mikrobiologiczna na terenie Pruszkowa). ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚĆ BADAŃ NAJCZĘŚCIEJ ZLECANYCH WYKONUJEMY WE WŁASNYM LABORATORIUM, NA MIEJSCU. JEST TO ATUTEM, GDYŻ MATERIAŁ DO BADAŃ NIE MUSI BYĆ TRANSPORTOWANY. Do wykonywania oznaczeń bardziej specjalistycznych korzystamy z podwykonawców (w cenniku zaznaczone podwykonawca).

PRZYPOMINAMY , ŻE STANDARDEM JEST ABY PACJENT BYŁ PRZYGOTOWANY DO POBRANIA MATERIAŁU DO BADAŃ. KREW : NA CZCZO, RANO (po 12 godzinnej przerwie w spożywaniu posiłków, po wypoczynku nocnym), MOCZ PORANNY, KAŁ SWIEŻY. W sytuacjach pilnych, lub na zlecenie lekarskie możemy pobrać materiał w innym czasie, w innych warunkach.

BADANIA OZNACZONE W CENNIKU JAKO PILNE WYKONUJEMY CAŁĄ DOBĘ I NA PROŚBĘ PACJENTA MOŻEMY ZREALIZOWAĆ W CZASIE DO 2 GODZIN OD POBRANIA MATERIAŁU.

W CENNIKU ZAWARTE SĄ PANELE BADAŃ BARDZO ATRAKCYJE CENOWO, ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA!

Cennik badań Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej

Copyright (c) 2009 Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: www.epos.com.pl